24th Dance Week Festival / 2007 /

Popratni (OFF) program 24.TSP


Mali plesni razgovori
Porazgovarajte s izvođačima i koreografima nakon svake od izvedbi 24.TSP!!!
Razgovori se odvijaju u predvorjima kazališta ili na sceni, odmah nakon izvedbe, a u petak, subotu i nedjelju (8., 9. i 10.6.) od 23 sata u Histrionskom domu.
Pridružite nam se!!!

Radionica Julie Dossavi

Radionicu francuske koreografkinje beninskog porijekla, Julie Dossavi, koja će se održati u četvrtak 7.6. u dvorani Polly Zagrebačkog kazališta mladih i to  od 10.30 do 12.30.

Which Club? / Fragile On The Edge

alt
Jasna Vinovrški (F / D / HR)
03.06.2007. | 04.06.2007. | Zagrebačko kazalište lutaka
05.06.2007. | HKD Rijeka
 

Viktorija Beckham ima migrenu

alt
Sodaberg (HR) | autorica koncepta i koreografkinja: Marjana Krajač
08.06.2007.
ZKM
 

Vertigo / Bloom

alt
k.o. kombinirane operacije (HR) | koreografkinje: Barbara Matijević, Željka Sančanin
10.06.2007.
Histrionski dom
 

Urbani balet

Škola za suvremeni ples Ane Maletić (CA/HR)
koreografkinja i redateljica: Martha Carter

03.06.2007. | HKD Rijeka
09.06.2007. | Kazalište Trešnja (Zagreb)
 

Upon Reaching The Sun

alt
Kibbutz Plesni Teatar (IL ) | koreograf i redatelj: Rami Be’er
04.06.2007.
KD Vatroslav Lisinski
 

Unkaputtbar

alt
Cie Drift (CH)
09.06.2007.
&TD
 

Stvarajući Eve

alt
OOUR (HR) | autori koncepta i koreografije: Selma Banich, Sandra Banić i Oliver Frljić
09.06.2007.
Histrionski dom
 

Pijane šume

alt
Ana Kreitmeyer / Sandra Banić (HR)
10.06.2007.
Histrionski dom
 

P.I. (Pays) Ou Presentation Intimes

alt
Julie Dossavi (BJ/F)
06.06.2007. | 07.06.2007.
Zagrebačko kazalište lutaka
 

Out Of Service

alt
Plesni centar TALA (HR) | koreografkinja: Karen H. Levi
03.06.2007. | HKD Rijeka
09.06.2007. | Histrionski dom, Zagreb
 

Omaggio A Bach / Cantata

alt
Aterballetto (I) | koreograf: Mauro Bigonzetti
06.06.2007.
HNK
 

Nos Vamos A Ver

alt
Kazalište slijepih i slabovidnih ‘Novi Život’ (HR)| autorski projekt Ksenije Zec
09.06.2007.
Vidra
 

Magnum

alt
Balet Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu (HR) | koreograf & redatelj: Rami Be’er
05.06.2007.
HNK Zagreb
 

Le Fou Glorieux

alt
Louise Lecavallier (CA) | koreografi: Crystal Pite, Tedd Robinson, Benoît Lachambre
06.06.2007. | 07.06.2007.
ZKM
 

L’heure Du Bain, Les Rêveuses, Boléro

alt
Parenthesis (CA/ R) | koreograf: Christophe Garcia
05.06.2007.
ZKM
 

Koncert za Dangubu i Zgubidana

alt
Plesni Studio Liberdance (HR) | autori i izvođači: Mate Matišić i Rajko Pavlić
06.06.2007. | Filodrammatica Rijeka
08.06.2007. | Histrionski dom Zagreb
 

I’m Mean, I Am

alt
Yasmeen Godder ( IL )
05.06.2007.
DK Gavella
 

Handle With Great Care

alt
Dalija Aćin (SRB) | autorica koncepta i koreografije: Dalija Aćin
04.06.2007. | HKD Rijeka
05.06.2007. | ZKM
 

Dobro došli u Rijeku

Prostor + | autorski koncept & režija: Branko Žak Valenta
07.06.2007. | 08.06.2007.
Željeznička postaja Pećine, Rijeka
 

BorderLines

alt
Dance_Lab Collective (HR) | autorica koncepta i ideje: Nensi Lazić
10.06.2007.
Histrionski dom