29.5. - 20.6. 2015.

III.
13.6.-20.6.
Međunarodna selekcija
Prošla događanja:
13/06 / ZPC
izvedbe u: 15:00h, 18:00h + još 1 izvedba ovisno o dodatnom interesu publike
Ethnoscape (Migrant Bodies)
Cécile Proust  
13/06 18:00 / ZPC
Migrant Bodies part 1:
The Things I Carry Su-Feh Lee
Dark Matter Manuel Roque  
13/06 20:00 / ZKM
HIPPOPOTOMONSTROSESQUIPPEDALIOPHOBIE
Collectif ÈS  
13/06 21:30 / ZPC
Migrant Bodies part 2:
Staying Alive Jasna Vinovrški
Turning Alessandro Sciarroni  
13/06 22:00 / KIC plato
The Last Dance
Concha Vidal  
14/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Dance Improvisation / Creative process atelier
Ginelle Chagnon  
14/06 11:00 / ZPC
Joseph for Kids
Alessandro Sciarroni  
14/06 15:00 / ZPC
Radionica:
Whole voice, Whole Body

Su-Feh Lee  
14/06 20:00 / ZKM
Hakanaï
Compagnie Adrien M / Claire B 
14/06 21:30 / ZPC
Joseph
Alessandro Sciarroni  
15/06 15:00 / ZPC
Radionica:
Whole voice, Whole Body

Su-Feh Lee  
15/06 20:00 / ZKM
Aucun Lieu
Franck Vigroux  
15/06 21:30 / ZPC
  Des ailleurs sans lieux
Sine Qua Non Art
16/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Dance Improvisation / Creative process atelier
Ginelle Chagnon  
16/06 15:00 / ZPC
Radionica:
Whole voice, Whole Body

Su-Feh Lee  
16/06 16:00 / ZPC
Radionica:
Koreografsko-plesna intenzivna radionica za profesionalne plesače i koreografe

Thierry Smits  
16/06 20:00 / ZKM
Nijinsky: Rite of Dreams
Slawek Krawczynski / Tomasz Wygoda / Anna Godowska
the_rite_of_dreams_project  
16/06 21:30 / ZPC
  Fremd Körper
Cie. Karina Holla
17/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Dance Improvisation / Creative process atelier
Ginelle Chagnon  
17/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Od tradicije do suvremenog, iskustvo drugačijeg
Vincent Mantsoe  
17/06 15:00 / MSU
Flipbook
Boris Charmatz / plesna instalacija  
17/06 15:00 / ZPC
Radionica:
Koreografsko-plesna intenzivna radionica za profesionalne plesače i koreografe

Thierry Smits  
17/06 19:30 / Gavella
Le Trait & Le Temps Scellé
Nacera Belaza  
17/06 21:30 / ZPC
All dressed up with Nowhere to Go
Giorgia Nardin  
18/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Koreografsko-plesna intenzivna radionica za profesionalne plesače i koreografe

Thierry Smits  
18/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Intenzivna radionica u području mime i fizičkog teatra

Karina Holla  
18/06 18:00 / MSU
Flipbook (izvedba)
Boris Charmatz  
18/06 19:30 / Gavella
NTU & Skwatta
Association NOA Vincent Mansoe  
18/06 21:30 / ZPC
ReVolt
Cie. Thor  
19/06 10:00 / ZPC
Radionica:
Intenzivna radionica u području mime i fizičkog teatra

Karina Holla  
19/06 21:30 / ZPC
Revolt
Cie. Thor  
19/06 22:30 / ZPC
Everything / participatorna instalacija
Su-Feh Lee  
20/06 21:30 / ZPC
Supernatural
Simone Aughterlony  

II.
1.6. - 12.6.
Festival i vi
Prošla događanja:
1/06 10:00 / ZPC
  Jam Burr?! / The Real Man
audicija
1/06 19:00 / DK Gavella
Wonderland
Inbal Dance Theatre / Barak Marshall  
1/06 21:30 / DK Gavella
Wonderland
Inbal Dance Theatre / Barak Marshall  
8/06 20:00 / ZPC
Ispiti Škole suvremenog plesa Ana Maletić  
9/06 20:00 / ZPC
Ispiti Škole suvremenog plesa Ana Maletić  
10/06 17:30 / ZPC
  Izazov Tjedna: rasplesana knjiga
obiteljska radionica pod vodstvom Zorana Vidakovića
10/06 20:00 / ZPC
  Pleši sa mnom
Produkcija Umjetničke gimnazije u Ljubljani
11/06 17:30 / ZPC
Otvorenje izložbe radova učenika OŠ Medvedgrad iz Zagreba
nastavnica: Darja Mrđen / u suradnji s Ginelle Changnon, EU projekt Migrant Bodies  
11/06 18:30 / ZPC
  PROTOCOL kontemplativna razmjena priča i ideja na temu migracija, identiteta, transformacije, tranzicije. Dobrodošli su svi zainteresirani!
11/06 21:00 / ZPC terasa / ljetno kino na otvorenom
Grazing the Sky
Film by Horacio Alcala  
12/06 12:00 / ZPC
Radionica: Collectif ÈS  
12/06 17:00 / HDLU
VARIJACIJE O OSJETNOM
Marjana Krajač  
12/06 20:00 / ZPC
Migrant Bodies
Manuel Roque, Su-Feh-Lee, Jasna Vinovrški, Alessandro Sciarroni  
12/06 22:00 / KIC (plato ispred)
The Last Dance
Concha Vidal  

NOVOSTI
I.
29.5. - 31.5.
Hrvatska selekcija
Prošla događanja:
29/05 14:30 / KIC
(ne)Konferencija: Strategije plesa  
29/05 19:00 / KINO SC
Crtač
BADco.  
29/05 20:30 / Terasa ZPC
KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač  
29/05 21:30 / ZKM
Rekvijem za Z.
Zagrebački plesni ansambl  
30/05 10:00 / KIC
(ne)Konferencija: Strategije plesa  
30/05 19:00 / ZPC
Sad Sam Almost 6
Matija Ferlin  
30/05 20:30 / Terasa ZPC
KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač  
30/05 21:30 / ZPC
Pokret-ač
Studio za suvremeni ples  
31/05 10:00 / KIC
(ne)Konferencija: Strategije plesa  
31/05 18:00 / ZPC
Luna Malekova
Martina Nevistić  
31/05 20:00 / ZPC
Magnolija (ili prkos)
Integrirani kolektiv za istraživanje pokreta (IMRC)

Otkazano!  
31/05 21:30 / ZPC
TI
Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić (MASA)