32 TSP program

Hrvatska selekcija

29.5. - 31.5. 2015.

IZVEDBA
29.5. / 19:00 / Kino SC
CRTAČ
BADco. (HR)
IZVEDBA
29.&30.5. / 20:30 / ZPC
KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač (HR)
IZVEDBA
29.5. / 21:30 / ZPC
REKVIJEM ZA Z.
Zagrebački plesni ansambl (HR)
IZVEDBA
30.5. / 19:00 / ZPC
SAD SAM ALMOST 6
Matija Ferlin (HR)
IZVEDBA
30.5. / 22:00 / ZPC
POKRET-AČ
Studio za suvremeni ples (HR)
IZVEDBA
31.5. / 18:00 / ZPC
LUNA MALEKOVA
Martina Nevistić (HR)
IZVEDBA
31.5. / 19:00 / ZPC
MAGNOLIJA (ILI PRKOS)
IMRC (HR)
IZVEDBA
31.5. / 21:30 / ZPC
TI
Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić (HR)


Festival i vi

1.6. - 12.6.

IZVEDBA
1.6. / Gavella
WONDERLAND
Inbal Dance (IL)
AUDICIJA
1.6. / ZPC
JAMBURR?! / THE REAL MAN
EU LLLP Program
1-4.6. / ZPC
COMMUNICATING DANCE
SERIJA DOGAĐANJA
1-13.6. / PIKTO GALERIJA
PLESNA DOGAĐANJA U GALERIJI PIKTO
IZVEDBA
8. & 9. 6. / 20:00 / ZPC
ISPITI ŠKOLE SUVREMENOG PLESA ANE MALETIĆ
IZVEDBA
10.6. / 20:00 / ZPC
PLEŠI SA MNOM
Umjetnička gimnazija u Ljubljani
RADIONICA
10.6. / 17:30 / ZPC
RASPLESANA KNJIGA
izradi svoju knjigu o plesu!
IZLOŽBA
11.6./ 17:30 / ZPC
Izložba radova učenika OŠ Medvedgrad / Migrant Bodies
IZVEDBA
13. 6. / 15, 16, 17 & 18 h / ZPC
ETHNOSCAPE
Cécile Proust (FR)
RAZGOVORI
11.6./ 18:30 / ZPC
PROTOCOL
razmjena priča i ideja na temu migracija
FILM
11.6. / 21:00 / ZPC terasa
GRAZING THE SKY
Horacio Alcala
IZVEDBA
12. & 13. 6./ 22:00 / KIC plato
THE LAST DANCE
Concha Vidal (ES)
IZVEDBA
12.6. / 17:00 / HDLU
VARIJACIJE O OSJETNOM
Marjana Krajač (HR)


Međunarodna selekcija

13.6. - 20.6.

IZVEDBA
13.6. / 18:00 & 21:30 / ZPC
MIGRANT BODIES (EU)
IZVEDBA
13.6./ 20:00 / ZKM
HIPPOPOTOMONSTROSES-QUIPPEDALIOPHOBIE
Collectif ÈS (FR)
IZVEDBA
14.6. / 11:00 / ZPC
JOSEPH FOR KIDS
Alessandro Sciarroni (IT)
IZVEDBA
14.6. / 21:30 / ZPC
JOSEPH
Alessandro Sciarroni (IT)
IZVEDBA
14.6. / 20:00 / ZKM
HAKANAI
Compagnie Adrien M / Claire B (FR)
IZVEDBA
15.6. / 20:00/ ZKM
AUCUN LIEU
Franck Vigroux (FR)
IZVEDBA
15.6. / 21:30/ ZPC
DES AILLEURS SANS LIEUX
Sine Qua Non Art (FR)
IZVEDBA
16.6. / 20:00 / ZKM
NIJINSKY: THE RITE OF SPRING - S. Krawczynski / T. Wygoda / A. Godowska
IZVEDBA
16.6. / 21:30 / ZPC
FREMD KÖRPER
Compagnie Karina Holla (NL)
INSTALACIJA + IZVEDBA
17.6. / 15:00 & 18.6. / 18:00 / MSU
FLIPBOOK
Boris Charmatz (FR)
IZVEDBA
17.6. / 19:30 / DK Gavella
LE TRAIT & LE TEMPS SCELLÉ
Nacera Belaza (FR)
IZVEDBA
17.6. / 21:00 / ZPC
ALL DRESSED UP WITH NOWHERE TO GO
Giorgia Nardin (IT)
IZVEDBA
18.6. / 19:30 / DK Gavella
NTU & SKWATTA
Vincent Mansoe (FR)
IZVEDBA
18. & 19.6. / 21:30 / ZPC
REVOLT
Cie Thor (BE)
PARTICIPATORNA INSTALACIJA
19.6. / 22:30 / ZPC
EVERYTHING
Su-Feh Lee (CA)
IZVEDBA
20.6. / 21:30 / ZPC
SUPERNATURAL
Simone Aughterlony (CH/DE)


Radionice

RADIONICA
12.6. / 12-15h / ZPC
Radionica: COLLECTIF ÈS
RADIONICA
14-16.6. / 10-13h / ZPC
DANCE IMPROVISATION / CREATIVE PROCESS ATELIER
Ginelle Chagnon
RADIONICA
14-16.6. / 15-18h / ZPC
WHOLE VOICE, WHOLE BODY
Su-Feh Lee
RADIONICA
16-18.6. / ZPC
RADIONICA ZA PROFESIONALNE PLESAČE I KOREOGRAFE - Thierry Smits
RADIONICA
17.6. / 10-13h / ZPC
OD TRADICIJE DO SUVREMENOG
Vincent Mantsoe
RADIONICA
18-19.6. / 10-14h / ZPC
INTENZIVNA RADIONICA: MIMA I FIZIČKI TEATAR
Karina Holla